O firmie

Żmiącka Suszarnia to producent zdrowych i pysznych przekąsek. Choć firma powstała w 2015 roku, to przetwórstwo owoców jest naszą miejscową specjalnością od setek lat. Każdy, kto odwiedzi Żmiącą i okolice, natknie się na wiele wiekowych suszarni do owoców, są one tu prawie w każdym gospodarstwie.

My poszlismy o krok dalej i unowocześniliśmy proces technologiczny, przez co udało się nam uzyskać chrupiące chipsy jabłkowe - atrakcyjną przekaskę na każdą okazję!

Za zdrową żywnością zwykle ciągnie się skojarzenie nudy, małej atrakcyjności, a także tego, by miała być niesmaczna. Cięty Janek wszystkie te wady przeciął szablą i odrzucił precz! Boją się do nas wrócić i niech tak zostanie!

Cięty Janek to dopiero początek naszej oferty. W planach mamy dużo wiecej, obecnie intensywnie pracujemy nad poszerzeniem gamy produktów. Na chwilę obecną w sprzedaży mamy wyłącznie Ciętego Janka. Wiesz, że "ciety" nie znaczy że jest pociety na plasterki? To słowo oddaje też charakter człowieka - wesołość i żywiołowość! Ty też badź cięty, żyj pełnią zycia!

Smakuje Ci Ciety Janek? A moze dawno nie miałeś w ustach czegoś równie niesmacznego? Podziel się z nami swoją opinią. Dzięki Tobie będziemy cały czas się udoskonalać!

Cięty Janek spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2015 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach. Możesz śmiało zamówić je do swojego sklepiku szkolnego! :)